Köksfläkt Thermex Decor 787
Rek. pris 12 165 kr
fr.4 990 kr
Välj variant

Decor 787
4 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Decor 787 är en köksfläkt från Thermex för väggmontage. Fläkten har energisnål LED-belysning och 3 st hastigheter på softtouch-panelen. Justerbar höjd mellan 70-116,5 cm.
Varumärke
ThermexBeskrivning
Decor 787 är en köksfläkt från Thermex för väggmontage. Fläkten har energisnål LED-belysning och 3 st hastigheter på softtouch-panelen. Justerbar höjd mellan 70-116,5 cm.
Alla kök är personliga och unika, därför kräver de också alla sin unika lösning när det handlar om luftväxling. Thermex erbjuder många olika modeller att välja mellan och täcker alla stilarter och behov med användarvänlig funktionalitet, snygga ytor och genomtänkta detaljer. Alla med ett brett utbud av personliga möjligheter på alla nivåer - design, färger, storlek, material och automatik.
Obs! Kolfilter och slangsats ingår ej! Finns som tillval.
Obs! Kolfilter och slangsats ingår ej! Finns som tillval.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Thermex |
| Färg | Rostfri, Svart, Vit |
| Bredd | 600, 700, 900 mm |
| Höjd | 700, 1165 mm |
| Djup | 500 mm |
| Energiförbrukning | 40 kWh/år |
| Bullernivå | 60 dBa dB(A) |
| Ljudnivå Normalt bruk Max | 68, 70 dB-A |
| Effektivitetsklass Fettfiltrering | C |
| Effektivitetsklass Belysning | A |
| Energieffektivitet | A+ |
| Serie | Decor |
| Belysning | 2 x LED |
| Kapacitet | 724, 740 m³/h |
| Antal Hastigheter | 4 |
| Spänning | 230 V |
| Typ | Standard Frånluft/Kolfilterfläkt |
| Ljudnivå Normalt bruk Min | 48 dB-A |
| Vätskedynamisk Effektivitetklass | A |

