Köksfläkt Thermex Decor 787Silver, B: 600 mm
Rek. pris 12 165 kr
4 990 kr
Vald variant
Färg:
Rostfri
Bredd:
600 mm
Bullernivå:
FilterpaketPlasmexfilter Thermex med Väggbeslag
9 399 kr
Decor 787
Silver, B: 600 mm
4 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Decor 787 är en köksfläkt från Thermex för väggmontage. Fläkten har energisnål LED-belysning och 3 st hastigheter på softtouch-panelen. Justerbar höjd mellan 70-116,5 cm.
Varumärke
ThermexBeskrivning
Decor 787 är en köksfläkt från Thermex för väggmontage. Fläkten har energisnål LED-belysning och 3 st hastigheter på softtouch-panelen. Justerbar höjd mellan 70-116,5 cm.
Alla kök är personliga och unika, därför kräver de också alla sin unika lösning när det handlar om luftväxling. Thermex erbjuder många olika modeller att välja mellan och täcker alla stilarter och behov med användarvänlig funktionalitet, snygga ytor och genomtänkta detaljer. Alla med ett brett utbud av personliga möjligheter på alla nivåer - design, färger, storlek, material och automatik.
Obs! Kolfilter och slangsats ingår ej! Finns som tillval.
Obs! Kolfilter och slangsats ingår ej! Finns som tillval.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Thermex |
| Art.Nr. | 527.41.7868.2 |
| Färg | Rostfri |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 1165 mm |
| Djup | 500 mm |
| Energiförbrukning | 40 kWh/år |
| Bullernivå | 60 dBa |
| Ljudnivå Normalt bruk Max | 68 dB-A |
| Effektivitetsklass Fettfiltrering | C |
| Effektivitetsklass Belysning | A |
| Energieffektivitet | A+ |
| Serie | Decor |
| Belysning | 2 x LED |
| Kapacitet | 724 m³/h |
| Antal Hastigheter | 4 |
| Spänning | 230 V |
| Produkttyp | Standard Frånluft/Kolfilterfläkt |
| Vätskedynamisk Effektivitetklass | A |
| Ljudnivå Normalt bruk Min | 48 dB-A |
| EAN-nr | 5703347523748 |

