Köksfläkt Thermex ManchesterB: 500 mm
Rek. pris 3 255 kr
2 148 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
500 mm

Manchester
B: 500 mm
2 148 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Inbyggnadsfläkt Manchester Smart från Thermex för montering i överskåp. Utrustad med LED-belysning och styrs med vridreglaget.
Varumärke
ThermexBeskrivning
Inbyggnadsfläkt Manchester Smart från Thermex för montering i överskåp. Utrustad med LED-belysning och styrs med vridreglaget.
Alla kök är personliga och unika, därför kräver de också alla sin unika lösning när det handlar om luftväxling. Thermex erbjuder många olika modeller att välja mellan och täcker alla stilarter och behov med användarvänlig funktionalitet, snygga ytor och genomtänkta detaljer. Alla med ett brett utbud av personliga möjligheter på alla nivåer - design, färger, storlek, material och automatik.
Obs! Kolfilter och slangsats ingår ej! Finns som tillval.
Obs! Kolfilter och slangsats ingår ej! Finns som tillval.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Thermex |
| Art.Nr. | 520.42.5001.2 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 500 mm |
| Serie | Manchester |
| Typ | Standard Frånluft/Kolfilterfläkt |
| Energieffektivitet | D |
| Effektivitetsklass Fettfiltrering | D |
| Vätskedynamisk Effektivitetklass | F |
| Effektivitetsklass Belysning | G |
| Belysning | 1 x 28 W Halogen |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 505 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Ljudnivå Normalt bruk Max | 63 dB-A |
| Ljudnivå Normalt bruk Min | 45 dB-A |
| Bullernivå | 63 dBa dB(A) |
| Energiförbrukning | 72 kWh/år |
| Antal Hastigheter | 3 |
| Kapacitet | 200 m3/h |
| EAN-nr | 5703347524417 |
