Kolfilterfläkt Franke Smart Deco
Rek. pris 6 784 kr
fr.5 795 kr
fr.5 780 krSänkt pris!
Välj variant

Smart Deco
5 780 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Kolfilterfläkt Franke Smart Deco är en stilren designkupa med aluminiumfilter. Den är väggmonterad och har 3 hastigheter. Denna fläkt har dessutom ett easyfit-system för enkel montering.
Varumärke
FrankeBeskrivning
Kolfilterfläkt Franke Smart Deco är en stilren designkupa med aluminiumfilter. Den är väggmonterad och har 3 hastigheter. Denna fläkt har dessutom ett easyfit-system för enkel montering.
Egenskaper
| Varumärke | Franke |
| Art.Nr. | 335.0528.005F |
| Färg | Blå, Grå, Grön, Svart, Vit |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 626 mm |
| Djup | 370 mm |
| Energiförbrukning | 59 kWh/år |
| Modell | Lägenhet/Villa |
| Bullernivå | 68 dB(A) |
| Ljudnivå Normalt bruk Max | 68 dB-A |
| Effektivitetsklass Fettfiltrering | D |
| Effektivitetsklass Belysning | A |
| Energieffektivitet | A |
| Serie | Smart Deco |
| Belysning | 1 X 3 W |
| Kapacitet | 650 m3/h |
| Antal Hastigheter | 3 |
| Spänning | 230 V |
| Typ | Kolfilterfläkt |
| Utförande | Väggmonterad |
| Vätskedynamisk Effektivitetklass | A |
| Ljudnivå | 68 dBa |
| Ljudnivå Normalt bruk Min | 48 dB-A |
