Spisfläkt Franke Vital EC 1200G
Rek. pris 4 887 kr
fr.3 205 kr
Se priset!
Välj variant

Vital EC 1200G
3 205 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fläkt Vital 1200G från Franke i färg vit. Steglös hastighetsreglering, LED, Vred. Metalltrådsfilter.
Varumärke
FrankeBeskrivning
Fläkt Vital 1200G från Franke i färg vit. Steglös hastighetsreglering, LED, Vred. Metalltrådsfilter.
Egenskaper
| Varumärke | Franke |
| Färg | Rostfri, Vit |
| Bredd | 498, 598 mm |
| Djup | 490 mm |
| Energiförbrukning | 75 kWh/år |
| Modell | 1200G EC 50cm, 1200G EC 60cm |
| Ljudnivå Normalt bruk Max | 68 dB-A |
| Energieffektivitet | A |
| Serie | Vital |
| Belysning | LED 1x6,5 W |
| Kapacitet | 313 m³/h |
| Spänning | 230 V |
| Funktion | Vred |
| Typ | Skåpmonterad |
| Ljudnivå Normalt bruk Min | 28 dB-A |
