Spiskåpa Franke Futurum Spirit 1221B-10 LägenhetVit, Bredd: 598 mm
Rek. pris 3 624 kr
2 575 kr
2 570 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Vit
Bredd:
598 mm

Futurum Spirit 1221B-10 Lägenhet
Vit, Bredd: 598 mm
2 570 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spiskåpa Franke Futurum Spirit 1221B-10 Lägenhet är en spiskåpa med timerreglerat spjäll 5-60 min. Den har en fast volymdel (7 cm) och är anpassad för fastigheter med gemensam centralfläkt. Denna spiskåpa har dessutom effektiv LED-belysning.
Varumärke
FrankeBeskrivning
Spiskåpa Franke Futurum Spirit 1221B-10 Lägenhet är en spiskåpa med timerreglerat spjäll 5-60 min. Den har en fast volymdel (7 cm) och är anpassad för fastigheter med gemensam centralfläkt. Denna spiskåpa har dessutom effektiv LED-belysning.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Franke |
| Art.Nr. | 300.0600.368 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 598 mm |
| Höjd | 130 mm |
| Djup | 490 mm |
| Modell | Lägenhet |
| Serie | Futurum Spirit |
| Belysning | 1 X 6.5 W |
| Spänning | 230 V |
| Typ | Spiskåpa/Centralventilation |
| Utförande | Skåpmonterad |
| EAN-nr | 7612985767255 |

