Spiskåpa Franke Futurum Spirit 1222B-10 Lägenhet
Rek. pris 3 812 kr
fr.3 098 kr
Se priset!
Välj variant

Futurum Spirit 1222B-10 Lägenhet
3 098 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spiskåpa Franke Futurum Spirit 1222B-10 Lägenhet är en spiskåpa med timerreglerat spjäll (5-60 min). Den har en fast volymdel: 7/20 cm och är anpassad för fastigheter med gemensam centralfläkt. Denna spiskåpa har dessutom effektiv LED-belysning.
Varumärke
FrankeBeskrivning
Spiskåpa Franke Futurum Spirit 1222B-10 Lägenhet är en spiskåpa med timerreglerat spjäll (5-60 min). Den har en fast volymdel: 7/20 cm och är anpassad för fastigheter med gemensam centralfläkt. Denna spiskåpa har dessutom effektiv LED-belysning.
Egenskaper
| Varumärke | Franke |
| Färg | Vit |
| Bredd | 498, 598, 698 mm |
| Höjd | 130 mm |
| Djup | 490 mm |
| Modell | Lägenhet |
| Serie | Futurum Spirit |
| Belysning | 1 X 6.5 W |
| Spänning | 230 V |
| Produkttyp | Spiskåpa/Centralventilation |
| Utförande | Skåpmonterad |
