Frontlist FrankeBxHxD: 3x1x60 Svart
292 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Lagervara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FrankeBeskrivning
Utbytbar frontlist.
Passar till Frankes 392 samt 420 och 490 modeller.
Egenskaper
| Varumärke | Franke |
| Art.Nr. | 112.0254.669 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 1 cm |
| Bredd | 3 cm |
| Djup | 60 cm |
| Typ | Tillbehör |
| EAN-nr | 7612980880867 |

