Jalusislutare Östberg Vk 10540x540 mm
Rek. pris 2 250 kr
1 689 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
540 mm
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Lagervara
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Självstängande jalusislutare VK tillverkade av UV-beständigt konstmaterial. Har lågt strömningsmotstånd, några exempel är 10 Pa vid 4 m/s lufthastighet, 30 Pa vid 6,5 m/s och 50 Pa vid 8,5 m/s.
Varumärke
ÖstbergBeskrivning
Självstängande jalusislutare VK tillverkade av UV-beständigt konstmaterial. Har lågt strömningsmotstånd, några exempel är 10 Pa vid 4 m/s lufthastighet, 30 Pa vid 6,5 m/s och 50 Pa vid 8,5 m/s.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Östberg |
| Art.Nr. | 6730432 |
| Bredd | 540 mm |
| Höjd | 540 mm |
| Djup | 30 mm |
| Serie | VK |
| Material | Plast |
| Storlek | 540x540 mm |
| Rökrörsanslutning diameter | 493 mm |
| EAN-nr | 7331445018156 |
