Skorsten Franke Smart/Maris
Rek. pris 1 146 kr
978 kr
Se priset!
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Förväntas åter i lager 2026-03-30
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
FrankeBeskrivning
Passar till Smart
Egenskaper
| Varumärke | Franke |
| Art.Nr. | 112.0197.447 |
| Färg | Rostfri |
| Höjd | 100 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Djup | 26 cm |
| Produkttyp | Tillbehör |
| EAN-nr | 7612980636921 |

