Jetpump Beulco Garden Jet Inox 82M
5 863 kr

Garden Jet Inox 82M
5 863 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Självsugande jetpump med gängade anslutningar och med bärhandtag. Pumpen är utrustad med enfasmotor med inbyggt termiskt motorskydd. 7.8 kg.
Varumärke
BeulcoBeskrivning
Självsugande jetpump med gängade anslutningar och med bärhandtag. Pumpen är utrustad med enfasmotor med inbyggt termiskt motorskydd. 7.8 kg.
Specifikationer
- Användningsområde: Bevattning
- Material: Rostfritt stål
- Arbetstemperatur: 0°C/+35°C, omgivning +40°C
- Max Arbetstryck: PN 8
- Max lyfthöjd: 47 m
- Användningsområde: Bevattning
- Material: Rostfritt stål
- Arbetstemperatur: 0°C/+35°C, omgivning +40°C
- Max Arbetstryck: PN 8
- Max lyfthöjd: 47 m
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Beulco |
| Art.Nr. | 5950618 |
| Färg | Svart/Rostfritt Stål |
| Spänning | 230 V |
| Diameter Inlopp | 25 mm |
| Diameter Utlopp | 25 mm |
| Flöde | 60 l/min |
| Höjd | 268 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 424 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 638109000 |
| Material | Rostfritt stål |
| Effekt/prestanda | 600 W |
| Serie | GardenJet |
| Produkttyp | Jetpump |
| Vikt | 7,8 kg |
| Bredd | 174 mm |
| RSK-nr | 5950618 |
| EAN-nr | 7331807054839 |
