Länspump Beulco Tallas 200
Rek. pris 4 489 kr
3 708 kr
Se priset!

Tallas 200
3 708 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dränkbar länspump med inbyggt nivåreglage Tömning av pumpgropar, källare, grunder m.m.. Robust dränkbar länspump med inbyggt nivåreglage med två driftlägen. Klarar att suga ned till 3 mm (manuellt driftläge). Länspump för vatten med inbyggd vippa, kan styras manuellt. 1-fas. Max kapacitet 11700 l/h. Max tryck 9m. Kabellängd 10 m.
Varumärke
BeulcoBeskrivning
Dränkbar länspump med inbyggt nivåreglage Tömning av pumpgropar, källare, grunder m.m.. Robust dränkbar länspump med inbyggt nivåreglage med två driftlägen. Klarar att suga ned till 3 mm (manuellt driftläge). Länspump för vatten med inbyggd vippa, kan styras manuellt. 1-fas. Max kapacitet 11700 l/h. Max tryck 9m. Kabellängd 10 m.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Beulco |
| Art.Nr. | 5885535 |
| Färg | Svart/Blå |
| Spänning | 230 V |
| Diameter Inlopp | 32 mm |
| Flöde | 195 l/min |
| Höjd | 400 mm |
| Längd | 158 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 633200000 |
| Material | Polypropylen |
| Effekt/prestanda | 400 W |
| Serie | Tallas |
| Produkttyp | Länspump |
| Vikt | 5,1 kg |
| Bredd | 225 mm |
| RSK-nr | 5885535 |
| EAN-nr | 7393113332001 |
