Terrasstrappa PLUS 34,2-180 Grader 5464Höjd: 540 mm, 3-Steg
3 339 kr
2 965 krSpara 11 %Kampanj
Vald variant
Antal Steg:
3 st

34,2-180 Grader 5464
Höjd: 540 mm, 3-Steg
2 965 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

En terrasstrappa är mycket mer än ett praktiskt inslag i ditt uterum. Den är nästan en möbel i sig som inbjuder till vila och avkoppling, ensam eller tillsammans med nära och kära. Med vangstycken i stål kan du bygga en trappa med ett mer svävande utseende - och minska kostnaderna för ditt trappprojekt, eftersom vi redan har gjort beräkningarna åt dig med stegbredd och lutning. Terrasstrappekitet innehåller allt du behöver för att bygga en terrasstrappa i trä till din uteplats - trappräcken i stål, stegbrädor, beslag och skruvar. Sedan kan du börja förvandla din trädgård till den skönaste utemiljön där du vill tillbringa all din tid.
Varumärke
PLUSBeskrivning
En terrasstrappa är mycket mer än ett praktiskt inslag i ditt uterum. Den är nästan en möbel i sig som inbjuder till vila och avkoppling, ensam eller tillsammans med nära och kära. Med vangstycken i stål kan du bygga en trappa med ett mer svävande utseende - och minska kostnaderna för ditt trappprojekt, eftersom vi redan har gjort beräkningarna åt dig med stegbredd och lutning. Terrasstrappekitet innehåller allt du behöver för att bygga en terrasstrappa i trä till din uteplats - trappräcken i stål, stegbrädor, beslag och skruvar. Sedan kan du börja förvandla din trädgård till den skönaste utemiljön där du vill tillbringa all din tid.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 546431-1 |
| Höjd | 540 mm |
| Utförande | 3-steg |
| Antal Steg | 3 st |
| Djup | 790 mm |
| Vikt | 48,772 kg |
| Produkttyp | Terrasstrappa |
| Yta | Tryckimpregnerat/Varmgalvaniserat |
| Material | Furu/Stål |
| Bredd | 1800 mm |
| EAN-nr | 5703393746665 |



