Plank Profilbräda PLUS 177 cmSvart
269 kr
216 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart RAL 9005

177 cm
Svart
216 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett massivt staket som skyddar mot kyliga vindar och låter trädgårdssäsongen och utevistelsens glädjeämnen fortsätta in på hösten.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Ett massivt staket som skyddar mot kyliga vindar och låter trädgårdssäsongen och utevistelsens glädjeämnen fortsätta in på hösten.
PLUS Plank ger dig möjlighet att välja om du vill ha en låg och öppen eller en hög och mer omslutande ram för din trädgård eller uteplats. Använd staketet som tomtgräns eller som ett rustikt terrassstaket och utnyttja de många olika möjligheterna.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 27760-15 |
| Färg | Svart RAL 9005 |
| Längd | 177 cm |
| Höjd | 14 cm |
| Djup | 2,5 cm |
| Produkttyp | Profilbräda |
| Yta | Tryckimpregnerat |
| EAN-nr | 5703393712318 |
