Plank Profilstaket PLUS med Glas 174 x 125 cmTrä/natur
2 591 kr
2 188 krSpara 16 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Trä/natur

med Glas 174 x 125 cm
Trä/natur
2 188 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett massivt staket som skyddar mot kyliga vindar och låter trädgårdssäsongen och utevistelsens glädjeämnen fortsätta in på hösten.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Ett massivt staket som skyddar mot kyliga vindar och låter trädgårdssäsongen och utevistelsens glädjeämnen fortsätta in på hösten.
PLUS Plank ger dig möjlighet att välja om du vill ha en låg och öppen eller en hög och mer omslutande ram för din trädgård eller uteplats. Använd staketet som tomtgräns eller som ett rustikt terrassstaket och utnyttja de många olika möjligheterna.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 27778-1 |
| Färg | Trä/natur |
| Djup | 2,5 cm |
| Höjd | 125 cm |
| Bredd | 174 cm |
| Yta | Tryckimpregnerat och grundmålat |
| Produkttyp | Staket |
| EAN-nr | 5703393712486 |
