Plank Profilstaket PLUS med Glas 174 x 163 cmSvart
3 626 kr
3 062 krSpara 16 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart RAL 9005

med Glas 174 x 163 cm
Svart
3 062 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett massivt staket som skyddar mot kyliga vindar och låter trädgårdssäsongen och utevistelsens glädjeämnen fortsätta in på hösten.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Ett massivt staket som skyddar mot kyliga vindar och låter trädgårdssäsongen och utevistelsens glädjeämnen fortsätta in på hösten.
PLUS Plank ger dig möjlighet att välja om du vill ha en låg och öppen eller en hög och mer omslutande ram för din trädgård eller uteplats. Använd staketet som tomtgräns eller som ett rustikt terrassstaket och utnyttja de många olika möjligheterna.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 27779-15 |
| Färg | Svart RAL 9005 |
| Bredd | 174 cm |
| Höjd | 163 cm |
| Djup | 2,5 cm |
| Produkttyp | Staket |
| Yta | Tryckimpregnerat |
| EAN-nr | 5703393712516 |
