Profilbräda PLUS Klink 177 cmSvart
199 kr
179 krSpara 10 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart RAL 9005

Klink 177 cm
Svart
179 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bygg ditt eget staket, plank, trädgårdsstaket, gränsstaket. Kärt barn har många namn. Profilstaketet PLUS Klink är ett staket i tryckimpregnerat trä som kan göra allt. Det är särskilt idealiskt för att skapa en klassisk och attraktiv ram runt din trädgård eller terrass.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bygg ditt eget staket, plank, trädgårdsstaket, gränsstaket. Kärt barn har många namn. Profilstaketet PLUS Klink är ett staket i tryckimpregnerat trä som kan göra allt. Det är särskilt idealiskt för att skapa en klassisk och attraktiv ram runt din trädgård eller terrass.
Kombinera med element i glas och spaljé - även kallat rionet - och lek med material och utseende.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 27780-15 |
| Färg | Svart RAL 9005 |
| Längd | 177 cm |
| Höjd | 14 cm |
| Djup | 3 cm |
| Produkttyp | Profilbräda |
| Yta | Trästrukturerad |
| EAN-nr | 5703393712530 |
