Profilstaket PLUS Klink Med Glas 174 x 125 cmTrä/natur
2 230 kr
2 007 krSpara 10 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Trä/natur

Klink Med Glas 174 x 125 cm
Trä/natur
2 007 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bygg ditt eget staket, plank, trädgårdsstaket, gränsstaket. Kärt barn har många namn. Profilstaketet PLUS Klink är ett staket i tryckimpregnerat trä som kan göra allt. Det är särskilt idealiskt för att skapa en klassisk och attraktiv ram runt din trädgård eller terrass.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bygg ditt eget staket, plank, trädgårdsstaket, gränsstaket. Kärt barn har många namn. Profilstaketet PLUS Klink är ett staket i tryckimpregnerat trä som kan göra allt. Det är särskilt idealiskt för att skapa en klassisk och attraktiv ram runt din trädgård eller terrass.
Kombinera med element i glas och spaljé - även kallat rionet - och lek med material och utseende.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 27798-1 |
| Färg | Trä/natur |
| Bredd | 174 cm |
| Höjd | 125 cm |
| Djup | 3 cm |
| Produkttyp | Staket |
| Yta | Trästrukturerad |
| EAN-nr | 5703393712738 |
