Skärm PLUS Futura Avfallsskjul med Stålstolp
fr.11 529 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skaffa ett elegant och underhållsfritt avfallsskjul till dina soptunnor. Staketet är tillverkat i komposit, vilket gör det underhållsfritt och därför lätt att ha samtidigt som det håller i många år. Skjulet är ett DIY-system med plats till två stycken soptunnor.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Skaffa ett elegant och underhållsfritt avfallsskjul till dina soptunnor. Staketet är tillverkat i komposit, vilket gör det underhållsfritt och därför lätt att ha samtidigt som det håller i många år. Skjulet är ett DIY-system med plats till två stycken soptunnor.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Produkttyp | Skärm |
| Material | Komposit |
| Bredd | 127 cm |
| Serie | Futura |
| Höjd | 198 cm |
| Djup | 1080 mm |
| Färg | Skiffergrå |
| Utförande | Stolpar för fundament, Stolpar för nedgrävning |
