Skärm PLUS Silence 120x170 cmUmbra-grå RAL 7022
1 771 kr
Se priset!
Förväntas åter i lager 2026-05-22
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Inspirationen till Silence-serien kommer från mönstren på de klassiska fönsterluckorna. En skärm som kombinerar en rustik lantlig charm med enkelt utseende. Lämplig för avskärmning i trädgården. Tillverkad i tryckimpregnerad/fungicid- och grundbehandlad furu/gran.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Inspirationen till Silence-serien kommer från mönstren på de klassiska fönsterluckorna. En skärm som kombinerar en rustik lantlig charm med enkelt utseende. Lämplig för avskärmning i trädgården. Tillverkad i tryckimpregnerad/fungicid- och grundbehandlad furu/gran.
Egenskaper:
- Dimension ram: 34x68 mm
- Levereras färdigmonterad med rostfri spik och skruv
Monteras med beslag och stolpe, OBS! ingår ej.
Välj stolpe efter hur du ska montera skärmen. För stabil montage i mark bör stolpen grävas ner 90 cm i marken och du bör då välja en stolpe som är 90 cm högre än skärmen.
- Dimension ram: 34x68 mm
- Levereras färdigmonterad med rostfri spik och skruv
Monteras med beslag och stolpe, OBS! ingår ej.
Välj stolpe efter hur du ska montera skärmen. För stabil montage i mark bör stolpen grävas ner 90 cm i marken och du bör då välja en stolpe som är 90 cm högre än skärmen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 15308-22 |
| Höjd | 1700 mm |
| Certifiering | FSC 100% |
| Färg | Umbra |
| Djup | 3,4 cm |
| Utförande | Umbra-grå RAL 7022 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Barrträ |
| Serie | Silence |
| Yta | Fungicidbehandlad och grundmålat |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Skärm |
| Bredd | 1200 mm |
| Höjd | 170 cm |
| Bredd | 120 cm |
| EAN-nr | 5703393744142 |
