Soptunneskydd Klink Profil PLUS 294 x 108 cm PEFCTrä/natur
6 310 kr
5 679 krSpara 10 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Trä/natur

294 x 108 cm PEFC
Trä/natur
5 679 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soptunneskyddet kommer inte bara att dölja ditt skräp på ett snyggt sätt, de kommer också att se bra ut på din uppfart. Det finns inget tråkigare än att se de tråkiga grå eller gröna soptunnorna. Lösningen är ett soptunneskydd som gömmer undan soptunnorna så att de inte är det första som gästerna ser när de kör in på uppfarten.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Soptunneskyddet kommer inte bara att dölja ditt skräp på ett snyggt sätt, de kommer också att se bra ut på din uppfart. Det finns inget tråkigare än att se de tråkiga grå eller gröna soptunnorna. Lösningen är ett soptunneskydd som gömmer undan soptunnorna så att de inte är det första som gästerna ser när de kör in på uppfarten.
Klink Profil soptunneskydd är uppbyggt av staketelement från Klink Profil staketserie, vilket ger dig möjlighet att bygga vidare på soptunneskyddet så att det passar dina specifika behov och önskemål. Tryckimpregnerat och med trästolpar för nedgrävning. Produkten är PEFC-märkt.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 266201-1 |
| Färg | Trä/natur |
| Höjd | 108 cm |
| Längd | 294 cm |
| Bredd | 97 cm |
| Yta | Tryckimpregnerat NTR Kl. A och grundmålat |
| Produkttyp | Soptunneskydd |
| EAN-nr | 5703393747723 |
