Staket PLUS Harmoni 180x107 cm
fr.1 499 kr
fr.1 425 krSänkt pris!
Välj variant

Harmoni 180x107 cm
1 425 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Skapa harmoni i din utemiljö med detta vackra lamellstaket i FSC-certifierat trä.
De smala listerna har en kamouflerande effekt och begränsar utsikten utan att stänga av den helt. Samtidigt skapar samspelet mellan vertikala och horisontella lister en vacker blindeffekt som påminner om fantastiska japanska vikväggar.
Staketet är identiskt på båda sidor och är därför perfekt som avskärmning, rumsavdelare eller i ett grannskap där staketet kan ses från flera håll.
Staketet är identiskt på båda sidor och är därför perfekt som avskärmning, rumsavdelare eller i ett grannskap där staketet kan ses från flera håll.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Certifiering | FSC 100% |
| Djup | 3,4 cm |
| Höjd | 107 cm |
| Material | Furu/Gran |
| Serie | Harmoni |
| Yta | Svampbehandlat och grundmålat |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Vindskydd |
| Vikt | 12 kg |
| Bredd | 180 cm |
| Färg | Svart RAL 9005, Umbra, Vit RAL 9010 |

