Vindskydd gop Block BS 220 Timber
Rek. pris 26 299 kr
22 830 kr
19 979 krSpara 12 %Kampanj

Block BS 220 Timber
19 979 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplettera gop Entrétak Block Timber med ett vindskydd. Vindskyddet kompletterar ditt entrétak med en effektfull design samtidigt som det skyddar ytterligare mot regn och vind. Block Timber Vindskydd har en antracitfärgad aluiminiumram med integrerade granträbjälkar. Med en ytterskiva av härdat glas skyddas du mot väder och vind.
Varumärke
gopBeskrivning
Komplettera gop Entrétak Block Timber med ett vindskydd. Vindskyddet kompletterar ditt entrétak med en effektfull design samtidigt som det skyddar ytterligare mot regn och vind. Block Timber Vindskydd har en antracitfärgad aluiminiumram med integrerade granträbjälkar. Med en ytterskiva av härdat glas skyddas du mot väder och vind.
Vindskyddet passar många olika fasader och går att montera mot entrétakets båda sidor. Välj att komplettera med ett vindskydd helt i pulverlackerad aluminium i antracit (gop Block) eller med träbjälkar (gop Block Timber).
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | gop |
| Art.Nr. | XT00732201 |
| Höjd | 2200 mm |
| Färg | Svart/Trä |
| Typ | Vinskydd |
| Djup | 900 mm |
| Tjocklek | 125 mm |
| Vikt | 62 kg |
| EAN-nr | 4003412156309 |





