Lekstuga PLUS 134 x 134 cm + 58 cm Terrass Obehandlat inkl. Takpapp
8 595 kr
Se priset!

134 x 134 cm + 58 cm Terrass Obehandlat inkl. Takpapp
8 595 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ge barnen den lekstuga de drömmer om, och låt dem släppa loss fantasin. Komplettera med färgglada gardiner och små prydnadssaker för att fullända stilen. Allt som återstår att göra är att namnge barnens nya hem och måla klart namnskylten. Sedan är det dags att flytta in.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Ge barnen den lekstuga de drömmer om, och låt dem släppa loss fantasin. Komplettera med färgglada gardiner och små prydnadssaker för att fullända stilen. Allt som återstår att göra är att namnge barnens nya hem och måla klart namnskylten. Sedan är det dags att flytta in.
Med ett bord och stolar i lekstugan kan de små ha tebjudningar i alla väder. Och plötsligt är hela familjen redo för gäster!
PLUS lekredskaper är CE-märkta - godkända för privat bruk.
PLUS lekredskaper är CE-märkta - godkända för privat bruk.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 167410-1 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 215 cm |
| Produkttyp | Lek |
| Höjd | 190 cm |
| Längd | 238 cm |
| EAN-nr | 5703393711748 |
