Parasollvikt Venture Home Leeds Parasollfotsvikt i Betong
Rek. pris 455 kr/st
Pris/frp 830:-
415 kr/stSe priset!
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Håll parasollet på plats med en enkel och snygg parasollsten. Se till att förvara din parasollsten på rätt sätt.
Vid risk för frost, förvara parasollstenen torrt och varmt för att minska risken för frostsprickor.
För en komplett fot krävs 4 stycken delar, varje förpackning innehåller 1 st - det behövs 4 st förpackningar för komplett fot.
Vid risk för frost, förvara parasollstenen torrt och varmt för att minska risken för frostsprickor.
För en komplett fot krävs 4 stycken delar, varje förpackning innehåller 1 st - det behövs 4 st förpackningar för komplett fot.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Håll parasollet på plats med en enkel och snygg parasollsten. Se till att förvara din parasollsten på rätt sätt.
Vid risk för frost, förvara parasollstenen torrt och varmt för att minska risken för frostsprickor.
För en komplett fot krävs 4 stycken delar, varje förpackning innehåller 1 st - det behövs 4 st förpackningar för komplett fot.
Vid risk för frost, förvara parasollstenen torrt och varmt för att minska risken för frostsprickor.
För en komplett fot krävs 4 stycken delar, varje förpackning innehåller 1 st - det behövs 4 st förpackningar för komplett fot.
Fördelar: Parasollvikt Venture Home Leeds Parasollfotsvikt i Betong
- Stabiliserar ditt parasoll effektivt
- Tillverkad i hållbart betongmaterial
- Perfekt för utomhusanvändning
Dokument
Recensioner
Håkan BVerifierad köpare
för 10 månader sedanSnygga, tillräckligt tunga och bra pris
+ Bra
- Lite problem vid beställning
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9356-999 |
| Montering | Ja |
| Höjd | 42 mm |
| Längd | 470 mm |
| Material | Betong |
| Serie | Leeds |
| Produkttyp | Parasollfotsvikt |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 470 mm |
| EAN-nr | 7350107082199 |
