Myggnät Canopia by Palram För Paviljong 4300, Svart Polykarbonat Trädgårdspaviljong
4 069 kr
3 323 krSpara 18 %Kampanj

För Paviljong 4300, Svart Polykarbonat Trädgårdspaviljong
3 323 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Myggnät som passar till Paviljong 4300 från Canopia by Palram. Myggnätet passar till krokarna i paviljongen och är lätta att montera så du kan vara i fred från myggor och andra insekter på sena sommarkvällar. Täcker fyra sidor av paviljongen. Kan maskintvättas i kallt vatten. Inget klor eller blekmedel.
Varumärke
Canopia by PalramBeskrivning
Myggnät som passar till Paviljong 4300 från Canopia by Palram. Myggnätet passar till krokarna i paviljongen och är lätta att montera så du kan vara i fred från myggor och andra insekter på sena sommarkvällar. Täcker fyra sidor av paviljongen. Kan maskintvättas i kallt vatten. Inget klor eller blekmedel.
Myggnätet täcker alla fyra sidor av paviljongen och är både uv-resistent och tvättbart i maskin.
produktinformation
- färg: grå
- krokar för montering medföljer
- bruttovikt: 5,3 kg
- nettovikt: 4,9 kg
- mått förpackning: h: 9 cm x b: 61 cm x d: 41 cm
- mått uppställt: h: 217 cm x b: 420 cm
specifikationer
- omkrets cm: 166 cm
- nettovikt i kg: 3.78 kg
- färg: grå
- material: polyester
- produkthöjd cm: 217 cm
- produktbredd cm: 420 cm
produktinformation
- färg: grå
- krokar för montering medföljer
- bruttovikt: 5,3 kg
- nettovikt: 4,9 kg
- mått förpackning: h: 9 cm x b: 61 cm x d: 41 cm
- mått uppställt: h: 217 cm x b: 420 cm
specifikationer
- omkrets cm: 166 cm
- nettovikt i kg: 3.78 kg
- färg: grå
- material: polyester
- produkthöjd cm: 217 cm
- produktbredd cm: 420 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Canopia by Palram |
| Art.Nr. | HF540-095 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 420 cm |
| Höjd | 2170 mm |
| Material | Polykarbonat |
| Vikt | 3,78 kg |
| Bredd | 4200 mm |
| Höjd | 217 cm |
| EAN-nr | 7290108134483 |

