Paviljong Eden Wood Trinidad3x3 m
Rek. pris 13 500 kr
12 149 kr
9 636 krSpara 21 %Kampanj
Vald variant
Längd:
3000 mm

Trinidad
3x3 m
9 636 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trinidad 3x3 m är skapat för att bidra med elegans till din trädgård året om och en plats att samlas under för komma undan regn och sol. Den är tillverkad av stabila och hållbara aluminiumprofiler som är pulverlackerade i grått som både ger en stilren och snygg känsla samtidigt som det skyddar profilerna från naturen. Taket är tilverkat av en nästan okrossbar polykarborat som även effektivt skyddar mot skadlig uv-strålning. Textilväggar och myggnät ingår.
Varumärke
Eden WoodBeskrivning
Trinidad 3x3 m är skapat för att bidra med elegans till din trädgård året om och en plats att samlas under för komma undan regn och sol. Den är tillverkad av stabila och hållbara aluminiumprofiler som är pulverlackerade i grått som både ger en stilren och snygg känsla samtidigt som det skyddar profilerna från naturen. Taket är tilverkat av en nästan okrossbar polykarborat som även effektivt skyddar mot skadlig uv-strålning. Textilväggar och myggnät ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
| Art.Nr. | EW 5501-33 |
| Färg | Brun/Svart |
| Längd | 3000 mm |
| Höjd | 2650 mm |
| Material | Pulverlackerad Aluminium |
| Serie | Trinidad |
| Produkttyp | Paviljong |
| Bredd | 3000 mm |
| EAN-nr | 7350107035409 |

