Pergola Landskap Skugga 3x4 mSvart Ram, Mörkgrått tyg
6 395 kr
Vald variant
Färg:
Svart/Mörkgrå

Skugga 3x4 m
Svart Ram, Mörkgrått tyg
6 395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pergola Skugga från Landskap har en stabil konstruktion av aluminium och takduk av polyester. Skapa ett härligt rum i din trädgård med pergola Skugga. Duken av polyester kan justeras för att ge solskydd så som just du önskar, dock ej regntät. Perfekt om delar av sällskapet önskar sol, medans andra önskar svalkande skugga. Tänk på att ta hand om din pergola och rengör årligen med mild tvål och mjuk borste för att minimera påverkan från väder och vind.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Pergola Skugga från Landskap har en stabil konstruktion av aluminium och takduk av polyester. Skapa ett härligt rum i din trädgård med pergola Skugga. Duken av polyester kan justeras för att ge solskydd så som just du önskar, dock ej regntät. Perfekt om delar av sällskapet önskar sol, medans andra önskar svalkande skugga. Tänk på att ta hand om din pergola och rengör årligen med mild tvål och mjuk borste för att minimera påverkan från väder och vind.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 601055588 |
| Färg | Svart/Mörkgrå |
| Bredd | 300 cm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Skugga |
| Djup | 400 cm |
| Höjd | 225 cm |
| Storlek | 300x400 cm |
| Typ | Pergola |
| EAN-nr | 7330027167282 |


