Jordfräs med justerbar arbetsbredd - 196cc
6 296 kr
5 599 krSpara 11 %Kampanjtom 17/5

Jordfräs med justerbar arbetsbredd - 196cc
5 599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
WerkraftBeskrivning
Bensindriven jordfräs med kraftig 4-takts motor och justerbar arbetsbredd på 310, 520 och 760 mm.
Egenskaper
- Motor: 196 cc, 6,5 hk
- Knivhastighet framåt: 145 rpm
- Knivhastighet bakåt: 51 rpm
- Arbetsbredd: 310/520/760 mm
- Arbetsdjup: 330 mm
- Vikt: 56,5 kg
- Motor: 196 cc, 6,5 hk
- Knivhastighet framåt: 145 rpm
- Knivhastighet bakåt: 51 rpm
- Arbetsbredd: 310/520/760 mm
- Arbetsdjup: 330 mm
- Vikt: 56,5 kg
Egenskaper
| Varumärke | Werkraft |
| Art.Nr. | HF49512 |
| Cylindervolym | 196 cc |
| Produkttyp | Jordfräsare & kultivatorer |
| Arbetsbredd | 76 cm |
| Arbetsdjup | 33 cm |
| Garanti | 2 år |
| Vikt | 56,5 kg |
| Färg | Gul/Svart |
| Motor | 6,5 hk |

