Banandyna Fritab Canyon 138 cm Utomhus
Rek. pris 1 145 kr
fr.849 kr
fr.798 krSänkt pris!
Välj variant

Canyon 138 cm Utomhus
798 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Banandyna Canyon från Fritab. Boxsydd dyna tillverkad i strukturdralon. Fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Varumärke
FritabBeskrivning
Banandyna Canyon från Fritab. Boxsydd dyna tillverkad i strukturdralon. Fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Serien Canyon från Fritab är mångas favorit. En succé på marknaden och många varianter har dykt upp med den i åtanke, men det finns bara ett original. En dyna som håller sig fräsch i många år om den vårdas med omtanke.
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 138x50 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 138x50 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Recensioner
MihaiVerifierad köpare
för 11 månader sedanSuper produkt i god kvalitet.
Roger FVerifierad köpare
för 2 år sedanBra passform Inga fästsnören,far omkring lite. Ville ha antracitfärg
+ Bra passform
- Inga fästsnören
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Djup | 500 mm |
| Material | Akryl |
| Serie | Canyon |
| Produkttyp | Banandyna |
| Bredd | 1380 mm |
| Mått | 138x50 cm |
| Färg | Bordeaux, Offwhite |
