Bänkdyna Fritab 100x42 cm Utomhus
fr.610 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

100x42 cm Utomhus
610 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bänkdyna från Fritab. Boxsydd dyna med fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort. Tillverkad i Dralon.
Varumärke
FritabBeskrivning
Bänkdyna från Fritab. Boxsydd dyna med fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort. Tillverkad i Dralon.
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 100x42 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 100x42 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Färg | Blå, Bordeaux, Granit, Marin, Svart |
| Djup | 420 mm |
| Material | Akryl |
| Serie | Canyon |
| Produkttyp | Bänkdyna |
| Bredd | 1000 mm |
| Mått | 100x42 cm |
