Bänkdyna Fritab 120x50 cm Utomhus
fr.749 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

120x50 cm Utomhus
749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bänkdyna Canyon från Fritab. Boxsydd dyna tillverkad i strukturdralon. Fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Varumärke
FritabBeskrivning
Bänkdyna Canyon från Fritab. Boxsydd dyna tillverkad i strukturdralon. Fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Serien Canyon från Fritab är mångas favorit. En succé på marknaden och många varianter har dykt upp med den i åtanke, men det finns bara ett original. En dyna som håller sig fräsch i många år om den vårdas med omtanke.
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Recensioner
Stina BVerifierad köpare
för 2 år sedanFin tjock dyna, men mkt randigare i mönstret än vad det ser ut på bilden.
KerstinVerifierad köpare
för 2 år sedanBåde snygg och otroligt skön att sitta på! Så nöjd!
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Färg | Blå, Bordeaux, Granit, Marin, Svart |
| Djup | 500 mm |
| Material | Akryl |
| Serie | Canyon |
| Produkttyp | Bänkdyna |
| Bredd | 1200, 1350 mm |
| Mått | 120x50, 135x50 cm |
