Bänkdyna Fritab 150x50 cm Utomhus
fr.836 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

150x50 cm Utomhus
836 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bänkdyna Canyon från Fritab. Boxsydd dyna tillverkad i strukturdralon. Fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Varumärke
FritabBeskrivning
Bänkdyna Canyon från Fritab. Boxsydd dyna tillverkad i strukturdralon. Fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Serien Canyon från Fritab är mångas favorit. En succé på marknaden och många varianter har dykt upp med den i åtanke, men det finns bara ett original. En dyna som håller sig fräsch i många år om den vårdas med omtanke.
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 150x50 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 150x50 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Recensioner
Lotte PVerifierad köpare
för 1 år sedanEnkelt att genomföra köpet. Bra kvalitet på produkten.
Eva RVerifierad köpare
för 2 år sedanNöjd med produkten
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Djup | 500 mm |
| Material | Akryl |
| Serie | Canyon |
| Produkttyp | Bänkdyna |
| Bredd | 1500 mm |
| Mått | 150x50 cm |
| Färg | Antracitgrå, Bordeaux, Granit, Grön, Marin, Offwhite, Röd, Svart, Taupe |
