Blockdyna Fritab Lågvik Block Utomhus
fr.237 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Lågvik Block Utomhus
237 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FritabBeskrivning
Blockdyna Lågvik från Fritab. Tillverkad i bomull med innehåll av polyeterkärna.
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna
- Yttertyg: Bomull/Polyester
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 50x53x45 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
- Fyllning: Hel polyeterkärna
- Yttertyg: Bomull/Polyester
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 50x53x45 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Höjd | 530 mm |
| Material | Bomull/Polyester |
| Serie | Standard |
| Produkttyp | Blockdyna |
| Bredd | 500 mm |
| Djup | 450 mm |
| Mått | 53x50 cm |
| Färg | Nadira Blå, Nadira Svart |

