Däckstolsdyna Fritab Adiron Dack Canyon Utomhus
fr.961 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Adiron Dack Canyon Utomhus
961 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Däckstolsdyna Adiron från Fritab. En mycket fin dyna med dekorsömmar och brodyr. Fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Varumärke
FritabBeskrivning
Däckstolsdyna Adiron från Fritab. En mycket fin dyna med dekorsömmar och brodyr. Fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Serien Canyon från Fritab är mångas favorit. En succé på marknaden och många varianter har dykt upp med den i åtanke, men det finns bara ett original. En dyna som håller sig fräsch i många år om den vårdas med omtanke.
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 60/50x70x50 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 60/50x70x50 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Recensioner
Anna ÅVerifierad köpare
för 1 år sedanEnda nackdelen att fästet på baksidan är för litet så inte går att fästa i ryggen på stolen
+ Snygg och tålig
- ej bra fästen för stolen
MariaVerifierad köpare
för 2 år sedanRiktigt fin dyna
+ härlig blå färg
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Djup | 500 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Material | Akryl |
| Serie | Canyon |
| Produkttyp | Däckstolsdyna |
| Bredd | 600 mm |
| Mått | 70x60 cm |
| Färg | Blå, Svart |
