Däckstolsdyna Fritab Basis Utomhus
fr.566 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Basis Utomhus
566 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FritabBeskrivning
Dyna med fibervadd svept runt polyeterkärnan för mjuk komfort, 6 cm tjock
Material: Fyllning: Hel Polyeterkärna svept med fibervadd
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 45x78x60+47 cm
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 45x78x60+47 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Tjocklek sittdyna | 6 cm |
| Längd | 185 cm |
| Material | Polyester/Bomull/Återvunnen textil |
| Serie | Basis |
| Produkttyp | Däckstolsdyna |
| Bredd | 45 cm |
| Färg | Beige, Grå, Ljusgrå |

