Dyna Comfort Garden till Positionsstol med Nackkudde UtomhusSvart
Rek. pris 599 kr
299 kr
Se priset!

till Positionsstol med Nackkudde Utomhus
Svart
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dyna Comfort Garden till Positionsstol med Nackkudde är en mjuk dyna med nackkudde i polyester som passar till positionsstolar.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Dyna Comfort Garden till Positionsstol med Nackkudde är en mjuk dyna med nackkudde i polyester som passar till positionsstolar.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | 1754009 |
| Kollektion | Comfort |
| Färg | Svart |
| Höjd | 70 cm |
| Material | 100% polyester |
| Produkttyp | Dyna |
| Bredd | 46 cm |
| Mått | 116x46x42 cm |
| Offentlig Miljö | Nej |



