Dyna Comfort Garden till Positionsstol UtomhusSvart
Rek. pris 499 kr/st
Pris/frp 498:-
249 kr/stSe priset!

till Positionsstol Utomhus
Svart
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Dyna Comfort Garden till Positionsstol är en mjuk och bekväm dyna i polyester till positionsstolar.
Skötselråd
Förvara alltid dynorna torrt och skyddat från solen när du inte använder dem. Gärna inomhus eller i en vattentät dynbox.
Förvara alltid dynorna torrt och skyddat från solen när du inte använder dem. Gärna inomhus eller i en vattentät dynbox.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | 1754016 |
| Montering | Nej |
| Kollektion | Comfort |
| Färg | Svart |
| Material | Polyester |
| Tjocklek | 55 mm |
| Produkttyp | Dyna |
| Bredd | 46 cm |
| Mått | 116x46x30 cm |
| Offentlig Miljö | Nej |





