Dyna Eden Wood Holmsund/Torekov/Mellby Svart Utomhus
1 600 kr
1 439 krSpara 10 %Kampanjtom 17/5

Holmsund/Torekov/Mellby Svart Utomhus
1 439 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hammock sits dyna till Holmsund/Torekov/Mellby i 100 % dralon. Dralon har den bästa färgbeständigheten och väderbeständighet lämpar sig bra i utomhusmiljöer. Tyget är lättskött och luftgenomsläppligt.
Varumärke
Eden WoodBeskrivning
Hammock sits dyna till Holmsund/Torekov/Mellby i 100 % dralon. Dralon har den bästa färgbeständigheten och väderbeständighet lämpar sig bra i utomhusmiljöer. Tyget är lättskött och luftgenomsläppligt.
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
| Art.Nr. | EW 422-78 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 530 mm |
| Längd | 70 mm |
| Material | Cerdalon |
| Produkttyp | Dyna |
| Bredd | 1640 mm |
| Mått | 53x164 cm |
| EAN-nr | 7350107032316 |
