Dyna Varax Baden-Baden Utomhus
fr.1 000 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Baden-Baden Utomhus
1 000 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VaraxBeskrivning
Baden-dyna från Varax i bomull och polyester med plastad undersida. OBS! Stol ingår ej.
Dynans mått 50 x 150 cm.
Dynan är tillverkad i Finland och tyget uppfyller klassificeringen OEKO-TEX®STANDARD 100, så det finns inga spår av allergiframkallande, irriterande eller giftiga ämnen. Dynan är fylld med strimlat skum och tyget består av 50% bomull och 50% polyester.
Dynan kan rengöras genom att torka av med en fuktig trasa och vid behov kan man använda ett milt rengöringsmedel. Vid regn och oväder rekommenderar vi att förvara dynan inomhus.
Dynan är tillverkad i Finland och tyget uppfyller klassificeringen OEKO-TEX®STANDARD 100, så det finns inga spår av allergiframkallande, irriterande eller giftiga ämnen. Dynan är fylld med strimlat skum och tyget består av 50% bomull och 50% polyester.
Dynan kan rengöras genom att torka av med en fuktig trasa och vid behov kan man använda ett milt rengöringsmedel. Vid regn och oväder rekommenderar vi att förvara dynan inomhus.
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
| Mått | 150x50 cm |
| Certifiering | OEKO-TEX® standard 100 |
| Färg | Beige, Beige/Grå, Blå Blommig, Grön/Beige, Gul, Mörkblå, Mörkgrå, Mörkgrön, Rosa/Vit/Svart, Svart, Svart/Vit |
| Material | Polyester/Bomull |
| Produkttyp | Baden Baden, Hammockdyna, Solsängsdyna |
| Storlek | 150 x 50 |
| Höjd | 420 mm |
| Serie | Baden Baden, Baden-Baden |
| Vikt | 3,5 kg |
| Bredd | 520 mm |
| Antal Sittplatser | 1, 3 |
| Höjd | 420 cm |

