Dyna Venture Home Classic Utomhus
Rek. pris 935 kr
fr.595 kr
Se priset!
Välj variant

Classic Utomhus
595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Klassisk dyna från Venture Home. Investera i din ergonomi och sitt bekvämt! Den här klassiska dynan med avdelning upptill fungerar alldeles utmärkt i någon av våra positionsstolar och erbjuder dig en extra bekväm stund kring matbordet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Klassisk dyna från Venture Home. Investera i din ergonomi och sitt bekvämt! Den här klassiska dynan med avdelning upptill fungerar alldeles utmärkt i någon av våra positionsstolar och erbjuder dig en extra bekväm stund kring matbordet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Längd | 118 cm |
| Material | Bomullsfiber/Skum/Polyester |
| Serie | Classic |
| Produkttyp | Positionsdyna |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 50 cm |
| Färg | Blå, Grå |
| Höjd | 6,5, 6,6 cm |






