Dyna Venture Home Fura Grå till Positionsstol Utomhus, 3-pack
Pris/frp 1 977:-
659 kr/stSe priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dyna från Venture Home. Fura stolsdyna i en robust stil och behaglig grå kulör - perfekt till dina utemöbler! Dynan är försedd med snören på sidan, med dessa till hjälp kommer dynan hålla sig på plats. Dynan är något tjockare för extra komfort. Njut ordentligt av sommarens alla stunder! Denna artikel säljs i 3-pack.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Dyna från Venture Home. Fura stolsdyna i en robust stil och behaglig grå kulör - perfekt till dina utemöbler! Dynan är försedd med snören på sidan, med dessa till hjälp kommer dynan hålla sig på plats. Dynan är något tjockare för extra komfort. Njut ordentligt av sommarens alla stunder! Denna artikel säljs i 3-pack.
Fördelar: Dyna Venture Home Fura Grå till Positionsstol Utomhus, 3-pack
- Robust stil och behaglig grå kulör
- Försedd med snören för stabilitet
- Extra tjock för ökad komfort
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 3104-321 |
| Produkttyp | Positionsdyna |
| Användningsområde | Utomhus |
| Material | Bomullsfiber/Skum/Polyester |
| Bredd | 56 cm |
| Längd | 132 cm |
| Serie | Fura |
| Höjd | 11 cm |
| Färg | Grå |
| EAN-nr | 7350133232834 |



