Dyna Venture Home Fura Låg Utomhus
Pris/frp 2 295:-
fr.765 kr/stVälj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Dyna Venture Home Fura är en flockstoppad dyna som finns i tre olika färger.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Djup | 1140 mm |
| Material | Polyester |
| Serie | Fura |
| Produkttyp | Dyna |
| Bredd | 560 mm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 5,91 kg |
| Färg | Blå, Svart |

