Dyna Venture Home Hanna Utomhus
Lägsta totalpris 3 390:-
565 kr/stTillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den här dynan har ett tyg i polyster med tryck på. Dynan passar utmärkt till våra positionsstolar och har remmar på baksidan som gör att dynan stannar på plats. Med den här dynan kan du njuta bekvämt hela sommaren!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Den här dynan har ett tyg i polyster med tryck på. Dynan passar utmärkt till våra positionsstolar och har remmar på baksidan som gör att dynan stannar på plats. Med den här dynan kan du njuta bekvämt hela sommaren!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1103-112 |
| Färg | Grå |
| Längd | 116 cm |
| Material | Polyester |
| Serie | Hanna |
| Tjocklek | 5,5 cm |
| Produkttyp | Dyna |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 46 cm |
| EAN-nr | 7350133231950 |

