Dyna Venture Home UtomhusSvart
Pris/frp 1 674:-
279 kr/stTillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeEgenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1104-303 |
| Färg | Svart |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Dyna |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 410 mm |
| Djup | 940 mm |
| Vikt | 1 kg |



