Dynfodral Comfort Garden Bahamas till Hörnmodul UtomhusLjusgrå
Rek. pris 599 kr
299 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dynfodral Bahamas till Hörnmodul från Comfort Garden är ett dynfodral till hörnmoduler till modulsoffan Bahamas, för att på ett snabbt och prisvärt sätt förnya intrycket av din Bahamasmöbel.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Dynfodral Bahamas till Hörnmodul från Comfort Garden är ett dynfodral till hörnmoduler till modulsoffan Bahamas, för att på ett snabbt och prisvärt sätt förnya intrycket av din Bahamasmöbel.
Serien Bahamas är en prisvärd serie utemöbler för trädgård, uteplats och balkong. Den svenska sommaren kräver bra och slitstarka möbler. Med Bahamas får du utemöbler i hög kvalitet som kräver minimalt med underhåll och som kan stå ute året runt. Bahamas bjuder in till en drink i solskenet, middagsbjudning en ljum sommarkväll eller bara avkoppling från vardagsbestyren en stund. Serien Bahamas är en del av Comfort Garden - ett av Sveriges ledande varumärken för utemöbler och utomhusspa.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | 687915 |
| Montering | Nej |
| Kollektion | Comfort |
| Färg | Grå |
| Tjocklek sittdyna | 10 cm |
| Djup | 75 cm |
| Avtagbar Klädsel | Ja |
| Material | 100% polyester |
| Serie | Bahamas |
| Typ | Dynfodral |
| Bredd | 75 cm |


