Dynfodral Fritab till Ryggdyna IB UtomhusSkiffer
360 kr
285 krSpara 21 %Kampanj

till Ryggdyna IB Utomhus
Skiffer
285 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dynfodral Royal från Fritab. Tillverkat i vattenavvisande tyg. Passar till sittdyna Robin. Endast klädsel till 20 cm tjock dyna
Varumärke
FritabBeskrivning
Dynfodral Royal från Fritab. Tillverkat i vattenavvisande tyg. Passar till sittdyna Robin. Endast klädsel till 20 cm tjock dyna
Specifikationer
- Yttertyg: Spinnfärgad Dralon
- Nät på undersidan
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 57x45 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
- Yttertyg: Spinnfärgad Dralon
- Nät på undersidan
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 57x45 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | FWRIB,661 |
| Färg | Skiffer |
| Höjd | 570 mm |
| Material | Akryl |
| Serie | Royal |
| Produkttyp | Dynfodral |
| Bredd | 450 mm |
| Mått | 57x45 cm |
| Vattenavvisande | Ja |
| EAN-nr | 7331889631263 |
