Dynfodral Fritab till Ryggdyna Ken UtomhusSkiffer
Rek. pris 965 kr
769 kr
575 krSpara 25 %Kampanj

till Ryggdyna Ken Utomhus
Skiffer
575 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dynfodral Royal från Fritab. Tillverkat i vattenavvisande tyg. Passar till ryggdyna Barbie. Endast klädsel till 12 cm tjock dyna.
Varumärke
FritabBeskrivning
Dynfodral Royal från Fritab. Tillverkat i vattenavvisande tyg. Passar till ryggdyna Barbie. Endast klädsel till 12 cm tjock dyna.
Specifikationer
- Yttertyg: Spinnfärgad Dralon
- Nät på baksidan
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 75x75 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
- Yttertyg: Spinnfärgad Dralon
- Nät på baksidan
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 75x75 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | FWRKen,661 |
| Färg | Skiffer |
| Höjd | 750 mm |
| Material | Akryl |
| Serie | Royal |
| Produkttyp | Dynfodral |
| Bredd | 750 mm |
| Mått | 75x75 cm |
| Vattenavvisande | Ja |
| EAN-nr | 7331889631256 |
