Dynset Eden Wood till Hammock 2-sits Utomhus
fr.3 600 kr
fr.3 059 krSpara 15 %Kampanjtom 17/5
Välj variant

till Hammock 2-sits Utomhus
3 059 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hammockset bestående av två höga hammockdynor samt två stycken sidokudddar. Dynorna är boxsydda med dralon tyg. Dralon tyg ett klassiskt, vattenavvisande utomhustyg och hög färgbeständighet.
Varumärke
Eden WoodBeskrivning
Hammockset bestående av två höga hammockdynor samt två stycken sidokudddar. Dynorna är boxsydda med dralon tyg. Dralon tyg ett klassiskt, vattenavvisande utomhustyg och hög färgbeständighet.
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
| Höjd | 1120 mm |
| Längd | 10 mm |
| Material | Cerdalon |
| Produkttyp | Dynor |
| Bredd | 800 mm |
| Mått | 80x112 cm |
| Färg | Beige, Blå, Blå/Vit Randig, Svart |
