Dynset för Hammock Venture Home Hanna UtomhusBlå
Rek. pris 2 535 kr
1 895 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dynset för hammock från Venture Home. Anpassat för 3-sits-hammock. Perfekt för alla lata sommardagar ute i trädgården.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Dynset för hammock från Venture Home. Anpassat för 3-sits-hammock. Perfekt för alla lata sommardagar ute i trädgården.
Dokument
Recensioner
RobertVerifierad köpare
för 2 år sedanFina dynor.Snabb leverans.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 367-302 |
| Färg | Blå |
| Höjd | 10 cm |
| Längd | 121 cm |
| Material | Skum/Polyester |
| Serie | Hanna |
| Produkttyp | Hammockdyna |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 165 cm |
| EAN-nr | 7350133232483 |




